Карпатський Чан готелю "Вуйко" - ми облаштували його з любов'ю.

Готель "Вуйко" в м. Яремче пропонує гостям насолодитися справжньою екзотикою нашої курортної місцевості - купання в Карпатському Чані.

Для тих, хто у нас вперше - маленький екскурс. Великий чавунний котел наповнюється гірською водою з власної свердловини готелю «Вуйко» і підігрівається живим вогнем до температури 37-40 градусів Цельсія. Щоб не обпектися - дно чана викладено плоскими річковими камінцями. Навіть чотирьом в нашому Чані не затісно.

У воду ми додаємо гілки смереки та запашні карпатські трави. З гарячого чану та в холодний басейн - вибуховий контраст, відразу відчуваєш себе фізично і емоційно відновленим, молодим і здоровим. Після купання - карпатський чай на гірських травах з ароматним медом. Неймовірний релакс! Гуцульський Чан у «Вуйка», з любов'ю облаштований на відкритій терасі, - найкращий в Яремчі на думку туристів, і затребуваний в будь-яку пору року. 

«Справжній закарпатський чан - це неймовірно шикарно - заряд енергії, бадьорості і здоров'я !!!» «Чан з травами - просто неймовірний!» «Купання в чані з гарячою водою з карпатськими травами на свіжому морозному повітрі - « пілотаж » найвищий, ніяка сауна \ баня не порівняється, от відверто». Ось декілька відгуків наших гостей.

Карпатський Чан зніме втому, допоможе при депресії і безсонні, зробить шкіру ніжною і шовковистою, поліпшить стан серцево-судинної, нервової та імунної системи. Кілька таких СПА по-гуцульські стануть хорошою профілактикою ревматизму та хвороб суглобів.

Переконайтеся самі в цілющий силі Карпатського Чану, і дай вам Бог здоров'я на довгі роки!

Вартість купання в чані -600 грн. за 1 годину, 2 години - 900 грн. Комфортне розміщення - четверо дорослих.

Додаткові платні послуги

  • Гуцульська музика.
  • Трансфер.
  • Екскурсії.
  • Рафтинг.
  • Кінні прогулянки
  • Тенісні корти.
  • Більярд.
  • Басейн (25м) в сусідньому готелі.

    Відстань до підйомників: Гірськолижний курорт «Буковель» - 25 км. Яблуниця - 30 км. Яремче Багровець - 700 м. Бугельний підйомник для початківців безпосередньо біля готелю.